Informace ze shromáždění starostů okrsku 18.10.2016

2.  Informace k zavedení Elektronické evidence tržeb

naleznete zde http://okrseknasoburky.sdhsavin.cz/wp-admin/post.php?post=1304

3.  Informace ohledně zveřejňování přehledu o majetku a závazcích

Dle nového zákona bude potřeba každý rok odevzdávat (posílat) na OSH přehled o majetku a závazcích.

První přehled za rok 2016 se musi odevzdat na OSH do 31.5.2017.

kopie-prilohy-pro-jednoduche-ucetnictvitento formulář

4. Změny ve stejnokrojovém předpisu

Polokošile pro členy SH ČMS

Dle stejnokrojového předpisu lze jako výstrojní součástku k vycházkovým kalhotám a sukni stejnokroje nosit polokošili pro členy SH ČMS.

VV SH ČMS nabídl KSH objednat polokošile v hromadné objednávce za výhodnější ceny.

Na základě jednání SH ČMS se společností Sintex , která košile vyrábí bylo dohodnuto:

Minimální množství, které lze objednat v jedné zakázce je 100 ks do barvy:

Cena polokošile modré s logem SH ČMS na rukávu, s přípravou pro upevnění jmenovky a funkčního označení činí 527 kč/ks s DPH

Cena polokošile červené s logem SH ČMS na prsou a nápisem ROZHODČÍ na zádech činí 551 kč/ks s DPH

Pokud by byl zájem ve sborech, pošlete počet a velikosti košil na OSH Olomouc

polokosile-modra

Polokošile lze nosit k vycházkovym kalhotám bez SAKA. Sako s polokošilý nosit nelze.

Znění nového stejnokrojového předpisu ze dne 1.6.2016 ke stažení

5. Hasičský Ples OSH

Termín :25. března 2017

Na sále RCO Olomouc

Nový zákon o nočním klidu.

Podle novely zákona o nočním klidu akce konané po 22 hodině se budou schvalovat až rok dopředu.

Bylo by dobré zjistit u Vás na obci (městě) jak to u Vaší obce bude, aby jste pak neměly problémy s pořádáním akcí po 22 hodině.

Další INFORMACE:

Schromáždění představitelů SDH  se koná 5. Listopadu na Bouzově  od 8:30 hod

Asi v příštím roce se budou vydávat nové členské průkazky měly by vypadat jako občanka (kreditní karta).